Dzień Gier Planszowych

Cała szkoła gra w planszówki!
Nasza szkoła włączyła się w obchody Dnia Gier Planszowych. W związku z tym cała społeczność szkolna, czyli uczniowie, rodzice i nauczyciele, wzięli udział w wyzwaniu pod nazwą Cała szkoła gra w planszówki.

Z racji tego, że Dzień Gier Planszowych przypadał w niedzielę - 10 października – zadaliśmy wszystkim (i małym, i dużym) pracę domową i poprosiliśmy, by uwiecznili na zdjęciach wspólnie spędzony czas przy grach planszowych ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi.

Oprócz tego, poprosiliśmy, żeby w poniedziałek wszyscy chętni przynieśli dowolną grę planszową - w bibliotece szkolnej podczas długich przerw międzylekcyjnych można było miło spędzić czas i spróbować sił w starciu z Mistrzami Gry (pedagogiem szkolnym, bibliotekarzem szkolnym lub panem od wuefu 😊).