Dzień Kariery

Tradycyjnie już w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kariery.
Tym razem uczniowie klasy 8A poprowadzili zajęcia z zakresu zawodoznawstwa wśród uczniów klas pierwszych. Przybliżyły one młodszym kolegom i koleżankom zawody z najbliższego otoczenia, bez których nasze życie nie było by takie oczywiste, a pewne czynności wręcz niemożliwe! Zanim doszło do spotkania - młodzież z klas 8A i 8B podczas zajęć z zakresu doradztwa zawodowego przygotowała prace na temat wybranego przez siebie zawodu - kierowali się swoimi przyszłymi wyborami, czasem marzeniami, a czasem wybór zilustrowanego „rzemiosła” był całkiem przypadkowy. Najważniejsze było jednak to, aby starsi integrowali się z młodszymi i to właśnie działo się 28 maja!

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przybliżyli młodszym świat zawodów - były łamigłówki, bajki edukacyjne, quizy i wreszcie wspólne kolorowanie przygotowanych przez młodzież ilustracji. Efekt wspólnego spędzenia czasu można podziwiać na 1 piętrze, gdzie wyeksponowane zostały wszystkie prace. Zapraszamy do odwiedzenia galerii i podziwiana wspólnego dzieła klas 1 i 8.