„Dzień piżamy” – sukces i fantastyczna zabawa!

W minioną środę, 29 maja, obchodziliśmy "Dzień piżamy" połączony ze zbiórką pieniężną na rzecz chorych onkologicznie dzieci...

Nasza placówka dołączyła do akcji charytatywnej prowadzonej przez Fundację Gdy Liczy Się Czas, pod hasłem "Obudź w sobie Anioła na rzecz Onkochorych Dzieci".

Piżama niejednokrotnie to jedyny strój dzieci, które spędzają długi czas w oddziałach szpitalnych. Ten ubiór był zatem wyrazem naszej solidarności z chorymi onkologicznie dziećmi, a drobne wpłaty przyczyniły się do pomocy w ich leczeniu. „Cegiełki” w wysokości 2 zł, 5 zł oraz 10 zł rozchodziły się jak świeże bułeczki i ostatecznie udało się zebrać 1815,40 złotych!! Dziękujemy!!

Tę piękną akcję urozmaiciły fantastyczne piżamowe stroje dzieci i nauczycieli, muzyka oraz pokaz mody w ramach konkursu „Klasa z klasą”. Poniżej prezentujemy bogaty wybór zdjęć z wydarzenia.