Konkurs "Czytam z moim misiem"

pretty-little-girl-at-home-lying-on-the-floor-with-her-favorite-toy-and-reads-book
Pluszowo-bajkowy konkurs fotograficzny!
W listopadzie obchodzimy dwa niezwykłe i bardzo sympatyczne święta – Dzień Postaci z Bajek oraz Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasza szkolna biblioteka zaprasza do udziału w konkursie "Czytam z moim misiem".

Zasady są po proste – należy zrobić zdjęcie, na którym widać jak czytacie książkę o przygodach Waszej ulubionej postaci bajkowej w towarzystwie Waszego ukochanego pluszowego przyjaciela.

1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie.

2. Cele konkursu:
– pobudzanie aktywności twórczej,
– rozwijanie wrażliwości czytelniczej i artystycznej,
– promowanie czytelnictwa.

3. Organizatorzy konkursu – biblioteka przy Szkole Podstawowej nr 11.

4. Zasady konkursu:
– konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VIII,
– każdy uczestnik może wysłać jedno zdjęcie zgodne z tematyką konkursu,
– prace można przesłać poprzez aplikację Messenger do p. Katarzyny Krogulskiej (pani z biblioteki) lub na adres mailowy sp11.biblio@gmail.com.
– zdjęcia konkursowe należy przesłać najpóźniej do 30. listopada.

5. Przy ocenie prac będzie brana pod uwagę pomysłowość, oryginalność, kreatywność i ciekawe ujęcie tematu konkursu. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone.

Obraz autorstwa pvproductions pochodzi ze strony Freepik.