Mamy laureatów w konkursach recytatorskich

W tym tygodniu nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach recytatorskich.
Najmłodsi uczniowie zaprezentowali trudną sztukę deklamacji na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie w trakcie XXVII Małego Konkursu Recytatorskiego. Z dumą informujemy więc, że spośród 92 uczestników aż pięcioro naszych podopiecznych zostało dostrzeżonych przez konkursowe jury, które przyznało 7 równorzędnych nagród pierwszych, w tym dla Mikołaja Sobańskiego z kl. 1B. Wyróżnienia otrzymali zaś: Amelia Dobrowolska (kl. 2A), Tobiasz Wojciechowski (kl. 1B), Oliwia Oryńska (kl. 3B), Antoni Piasta (kl. 3B).

Nie bez echa przeszedł też nasz udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Prozy Patriotycznej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie – wyróżnienie w nim otrzymała Julia Bąkiewicz z kl. 6A.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!