Nasze sukcesy w konkursach międzyszkolnych!

Świetne wyniki naszych uczniów w konkursach międzyszkolnych.
Miło nam poinformować, że wszechstronna wiedza i umiejętności naszych uczniów miały okazję zamanifestować się w kilku konkursach międzyszkolnych. I tak oto:

👉 II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych America – Land od Beauty and Splendour zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Woli Krzysztoporskiej. Niebywały sukces! Nasza reprezentacja (Paulina Meckier, Zuzanna Rózga, Piotr Zielonka, Weronika Mokwińska, Zuzanna Tokarska, Maja Stankowska, Oliwier Sima i Amelka Banaszczyk) zajęła w nim pierwsze oraz drugie miejsce!

👉 Międzyszkolny Konkurs Literowania Spelling Champion dla klas czwartych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Tryb. Nasi reprezentanci, Agata Węglarska i Igor Kazimirski, zaprezentowali się świetnie zdobywając z części pisemnej: Agata - 88 punktów na 98 możliwych do zdobycia, Igor - 89 punktów na 98 możliwych do zdobycia. Poziom był bardzo wysoki, gdyż na 20 uczestników, aż ośmioro miało punktację z części pisemnej powyżej 90 punktów. A więc nasi uczniowie byli bardzo blisko tego wyniku. Niestety, pomimo dobrej prezentacji w części ustnej, nie udało im się odrobić tych kilku punktów straty.

👉 eliminacje miejskie do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem Młodzież zapobiega pożarom, w których nasi przedstawiciele Igor Kazimirski i Bartosz Koźlik zajęli odpowiednio czwarte i piąte miejsce.

👉 konkurs recytatorski Poezja zwierciadłem duszy zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Tryb. i Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego, w którym udział wzięły Nadia Krzciuk, Amelka Banaszczyk i Zuzanna Tokarska.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje!