Niebywały sukces naszych… zapaśników!

Lila Pisarek, uczennica klasy 3A, oraz Mikołaj Jeleń z klasy 1B ostatni weekend spędzili bardzo pracowicie zdobywając dwa razy pierwsze oraz trzecie miejsce w turniejach zapaśniczych!
Pierwsze zwycięstwo Lila odniosła 8 czerwca 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mirowie, w której odbył się Turniej Zapaśniczy w ramach Mistrzostw Mazowsza Szkół Podstawowych oraz Międzywojewódzkiego Turnieju Zapaśniczego Dzieci. W turnieju wystartowało  116 zawodników reprezentujących 8 klubów. W tych samych zawodach nasz pierwszak, Mikołaj Jeleń, zajął miejsce trzecie.

Drugie zwycięstwo Lili przyniósł jej występ 9 czerwca 2024 w Łodzi w trakcie Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym "W drodze po Medal Olimpijski”.

Serdecznie gratulujemy!