Solilandia w naszej szkole

Soli (1)
7 kwietnia 2016 r. uczniowie klas drugich zmagali się z ostatnim etapem konkursu ogólnopolskiego "Książka - przyjaciel prawdziwy"...
W sali gimnastycznej przedstawili swoje scenki pochodzące z przeczytanej pierwszej części książki Beaty Kołodziej pt. "Solilandia". Wysoki poziom artystyczny wszystkich aktorów, doping uczniów z klas występujących oraz owacje widowni z klas I i III stworzyły wspaniałą atmosferę rywalizacji pełnej radości. Przy wtórach piosenki pt. "Solilandia" dzieci śpiewały i tańczyły porywając w szalony tan wychowawców, nauczycieli oraz jury. Jury w składzie: Iwona Radomiak (przewodnicząca), Paulina Tokarska oraz Katarzyna Żyra, miało trudny wybór. Decyzja musiała zostać jednak podjęta i trzeba było ogłosić werdykt. Miejsce I - klasa IIb, miejsce II - klasa IIc, miejsce III ex aequo - klasy IIa i IId. Wszystkie klasy drugie otrzymały słodkie upominki dla każdego ucznia oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom! Nagrany film z ich występem oraz zdjęcie z konkursu zostały przesłane do jego organizatora, gdzie zostaną wybrane oraz nagrodzone najlepsze filmy. Trzymajmy kciuki!