Sukces naszych uczennic

Brawo dla Eweliny i Julii! 🤗
21 kwietnia 2021 r. o godzinie 11.00 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat pn. „Stop sprzedaży alkoholu osobom małoletnim”, którego organizatorem była Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim przy współudziale Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim.

Celem konkursu było ograniczenie sprzedaży alkoholu osobom małoletnim oraz zwiększenie świadomości u osób sprzedających alkohol.

W konkursie została przyznana nagroda główna oraz dwa wyróżnienia. Nagrodę główną zdobył plakat wykonany przez uczennicę klasy VII c Ewelinę Owczarek, a jedno z wyróżnień praca Julii Dziembor z klasy VII a.

Plakat laureatki zostanie wydrukowany i będzie rozpropagowany w punktach sprzedaży napojów alkoholowych na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego.

Gratulujemy laureatkom, a wszystkim uczennicom i uczniom klas VII, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy!