Święto Narodowe Trzeciego Maja - uroczystości miejskie

Dziś odbyły się uroczystości miejskie uświetniające 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja…
Obchody rozpoczęły się od mszy świętej odprawionej w kościele oo. Bernardynów. Następnie, przed tablicą upamiętniającą 125. rocznicę uchwalenia konstytucji, przemówienie wygłosił prezydent miasta, Krzysztof Chojniak, zaś delegacje instytucji i szkół złożyły wiązanki kwiatów. W tym szczególnym wydarzeniu uczestniczyli oczywiście przedstawiciele naszej szkoły. Byli wśród nich członkowie pocztu sztandarowego: Oliwia Binek, Maja Fogiel, Paulina Meckier, Maja Stankowska.  Paweł Nita i Piotr Zielonka. Grono pedagogiczne reprezentowali: dyrektor szkoły Teresa Marczak, Anna Sołtys-Dobrowolska, Wioletta Stankowska, Ilona Trojan oraz Mariusz Danielak.