Szkolenie motywacyjne z Kacpą

Dnia 22 maja w hali widowiskowo sportowej przy ZSP nr 4 przy ul. Sienkiewicza 10 odbyło się spotkanie uczniów klas II, III i IV z Kacprem Lachowiczem, znanym jako Kacpa.
Kacpa to jeden z czołowych młodzieżowych mówców motywacyjnych w kraju, od lat współpracujący z Marcinem Gortatem (naszym polskim graczem w NBA) przy organizacji Gortat Camps, a także z siatkarskim mistrzem świata i Europy - Marcinem Możdżonkiem, z którym regularnie odwiedzają szkoły w całej Polsce.

Kacpa jest także trenerem osobistym wielu sportowców z poziomu pierwszej ligi i ekstraklasy kilku dyscyplin sportowych. Uczniowie otrzymali bardzo motywujące słowa pobudzające do działania i wzmacniania wiary w siebie. Poznali metody za pomocą których można osiągnąć trudny cel. Ponadto zapoznali się też z technikami uważnego słuchania.