Wyniki konkursu "Tworzymy przyjazny Internet"

Zakończyła się trzecia edycja szkolnego konkursu informatycznego pod hasłem "Tworzymy przyjazny Internet".
Rywalizowało ze sobą 12 uczniów z klas VI i VIII. Konkurs składał się z dwóch etapów: testu wiedzy oraz przygotowania nagrania i zmontowania filmiku krótkometrażowego w formie rolki (reels) lub przygotowania pracy artystycznej w formie rysunku czy komiksu nt. „Bezpieczny internet – działamy razem”.

O wynikach końcowych konkursu stanowiła suma punktów uzyskana przez uczestnika za wszystkie etapy. A oto wyniki:
  • I miejsce - Agata Stępień (kl. 8A),
  • II miejsce - Maja Fogiel (kl. 8A),
  • III miejsce - Piotr Zielonka (kl. 8A),
  • wyróżnienie - Zuzanna Trzaska (kl. 8A) i Jakub Dobrowolski (kl. 6A).

Wręczenia nagród odbyło się podczas festynu „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zapraszamy do obejrzenia prac wykonanych przez uczniów. Organizatorem konkursu był nauczyciel informatyki p. Izabela Jeż.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!