Wyniki szkolnego konkursu "Tworzymy przyjazny Internet"

Zakończył się szkolny konkurs informatyczny pod hasłem "Tworzymy przyjazny Internet".
Rywalizowało ze sobą 16 uczniów z klas VII i VIII. Konkurs składał się z trzech etapów: testu wiedzy, wykonania animacji w środowisku Scratch oraz przygotowania nagrania głosowego adresowanego do seniorów na temat zasad ochrony danych osobowych i bezpiecznego korzystania z sieci.

Najlepsze podkasty reprezentowały szkołę w ogólnopolskim konkursie pod hasłem „Ochrona danych osobowych na co dzień” w ramach realizacji programu „Twoje dane – Twoja sprawa”.

O wynikach końcowych konkursu stanowiła suma punktów uzyskana przez uczestnika we wszystkich etapach.
  • Igor Mokwiński VIII b – I miejsce
  • Karol Wijaciński VII b – II miejsce
  • Filip Składowski VIII b – III miejsce

Dla najlepszych były nagrody oraz oceny celujące z informatyki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia. Organizatorem konkursu był nauczyciel informatyki p. Izabela Jeż.