Z wizytą w Komendzie Miejskiej Policji

Uczniowie klasy 1A z okazji Dnia Dziecka odwiedzili Komendę Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim.
W trakcie tej wizyty nasza uczennica Kornelia Włodarska (kl. 1A) odebrała dylom i nagrodę za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym związanym tematycznie z bezpiecznymi wakacjami a zorganizowanym właśnie przez piotrkowską komendę policji.

Poza tym, nie zabrakło mnóstwa innych atrakcji! Nasi uczniowie poznali tajniki pracy technika kryminalistyki, od ratowników wodnych dowiedzieli się jak postępować i pomóc osobie tonącej, mogli przymierzyć policyjny strój ochronny, zrobić głośne "Ijo, ijo!" w pojazdach policyjnych, zwiedzili areszt tymczasowy oraz poznali metody pracy z psem policyjnym.

Po wizycie znakomita część uczniów postanowiła oczywiście zostać policjantami! 👮‍♀️👮‍♂️