Zajęcia grupowe z psychologiem

tus
Ruszają zapisy na zajęcia grupowe z psychologiem szkolnym!
Prowadzone przez psychologa szkolnego zajęcia grupowe są skierowane przede wszystkim do tych uczniów, którzy mają trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z rówieśnikami, którzy nie wierzą w swoje możliwości oraz którzy czują się nadmiernie przytłoczeni negatywnymi emocjami.

Zajęcia te mają na celu stworzenie wewnątrzszkolnych grup wsparcia dla osób doświadczających podobnych problemów. Dla wielu uczniów jest to okazja, by poczuć się docenionym przez innych, wzmocnić swoją samoocenę i asertywność, a nawet by nawiązać nowe przyjaźnie.

Grupy mogą liczyć maksymalnie 6 osób, aby zapewnić wszystkim uczestnikom komfort i swobodę.
Zajęcia są organizowane według przedziałów wiekowych:

- uczniowie klas 7 i 8 – wybrane środy na ósmej godzinie lekcyjnej,
- uczniowie klas 5 i 6 – środy na siódmej godzinie lekcyjnej,
- uczniowie klas 3 i 4 – czwartki na szóstej godzinie lekcyjnej,
- uczniowie klas 2 – wybrane wtorki na ósmej godzinie lekcyjnej,
- uczniowie klas 1 – wtorki na szóstej godzinie lekcyjnej.

W zależności od możliwości organizacyjnych dni, godziny i częstotliwość spotkań mogą ulec zmianie !!!

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka na takie zajęcia, prosimy o kontakt z psychologiem szkolnym - p. Darią Gawrosińską.

Zachęcamy do umawiania się na wcześniejsze konsultacje, by nasz psycholog mógł lepiej poznać problem dziecka i zaproponować najlepszą dostępną formę wsparcia – w szkole lub w zewnętrznej placówce.