Piramidy na zajęciach wychowania fizycznego

Na zajęciach wychowania fizycznego uczniowie klas 4A, 7B, 8B i 8C, pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego, Izabeli Jeż oraz Sławomira Stańczyka, ćwiczyli piramidy...
Są to ćwiczenia akrobatyczne o charakterze równoważno-statycznym, które kształtują gibkość, zwinność, równowagę, siłę i koordynację ruchową. Jednocześnie uczą współpracy w grupie, wzajemnej asekuracji i wsparcia, by stworzyć wspaniały gimnastyczny pokaz. Uczniowie wykonywali proste piramidy dwu- i trzyosobowe, a także próbowali swoich sił w najtrudniejszych układach – piramidach wieloosobowych. Budowanie piramid to również okazja do śmiechu i dobrej zabawy. Efekty swojej pracy uczniowie mogli obejrzeć na zdjęciach, które wykonywali aparatem ustawionym na statywie zakupionym w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Poniżej przedstawiamy bogatą galerię zdjęć. Zapraszamy do oglądania!