Walentynkowa… choinka za nami. Zobacz zdjęcia!

14 lutego w naszej szkole odbyła się coroczna zabawa choinkowa. W tym roku, ze względu na termin, miała ona również walentynkowy wymiar…
Między 11.00 a 13.30 bawili się uczniowie klas I – III. Frekwencja dopisała a niemalże wszyscy uczniowie prezentowali wspaniałe i wymyślne stroje. Zabawa, przeplatana licznymi konkursami z nagrodami, też była przednia. O 14.00 „choinkę’ rozpoczęli uczniowie klas starszych i mimo dość wczesnej pory również bawili się wybornie w rytm przebojów pomieszczonych w playliście, wcześniej przygotowanej przez nich. Ponadto wiele z hitów można było zamówić u prowadzącego z właściwą dedykacją! Najbardziej niesamowitymi momentami były wspólnie wykonane dwa tańce – „macarena” i „belgijka”. Nie można też zapomnieć o możliwości zrobienia sobie walentynkowego zdjęcia w „serduszkowej” antyramie w sali 04. Dzielnie też pracował sklepik przygotowany, podobnie jak cała zabawa, przez Samorząd Uczniowski. Poniżej prezentujemy kilkadziesiąt zdjęć z wydarzenia.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że zabawa nie byłaby możliwa bez wysokiej jakości sprzętu muzycznego, jaki uzyskała nasza szkoła w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.