Zakończyła się trzecia edycja szkolnego konkursu informatycznego pod hasłem "Tworzymy przyjazny Internet".
W Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim 7 czerwca odbył się Turniej Pierwsza Pomoc Przedmedyczna w ramach programu Bezpieczne Miasto.
Za pośrednictwem naszej strony chcielibyśmy przekazać naszym uczniom, rodzicom i pracownikom podziękowania od Fundacji Gdy Liczy się Czas – głównego organizatora Dnia Piżamy.
Choć w tym roku Dzień Dziecka przypadał w dzień wolny od zajęć lekcyjnych, nasi uczniowie i tak postanowili go poświętować.
Uczniowie klasy 1A z okazji Dnia Dziecka odwiedzili Komendę Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim.
Na to pytanie odpowiedzi szukali uczniowie z klasy 1B i 2B wspólnie ze szkolną psycholog, p. Darią Gawrosińską.
Ważne informacje!
Klasa 1A i doświadczenia.
03-06-2024

Dzień Kariery

Tradycyjnie już w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kariery.
W minioną środę, 29 maja, obchodziliśmy "Dzień piżamy" połączony ze zbiórką pieniężną na rzecz chorych onkologicznie dzieci...

Sobota 27 lipca 2024

Aureli, Pantaleon, Antuza, Natalia, Bertold, Laurenty, Wszebor, Julia, Lilla