Jeszcze w kwietniu informowaliśmy, że Piotr Zielonka został  laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty…

Klasa 1A zrealizowała dwa ostatnie moduły Ogólnopolskiego Projektu Matematycznego „Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki”.
Alan Proniewski nie pozwala o sobie zapomnieć!
24 maja 2024 r., na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy...” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Juliusza Wiernickiego.

W minioną sobotę w Szkole Podstawowej nr 3 w Piotrkowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny "Zabawy językiem polskim" dla klas trzecich.
Uczniowie klas pierwszych i drugich postanowili własnoręcznie przygotować nietuzinkowe prezenty dla swoich mam.
Sekcja Wolontariatu Samorządu Szkolnego zaprasza na Dzień Piżamy.
W tym tygodniu nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach recytatorskich.
Dnia 22 maja w hali widowiskowo sportowej przy ZSP nr 4 przy ul. Sienkiewicza 10 odbyło się spotkanie uczniów klas II, III i IV z Kacprem Lachowiczem, znanym jako Kacpa.
Spotkanie edukacyjne dla dziewcząt z klas piątych i szóstych.

Sobota 27 lipca 2024

Aureli, Pantaleon, Antuza, Natalia, Bertold, Laurenty, Wszebor, Julia, Lilla