Nasi nauczyciele matematyki na zajęciach używają wielu platform, aplikacji czy filmików, aby treści z matematyki zostały dobrze zrozumiane przez uczniów.
To już nasz drugi certyfikat udziału w Ogólnopolskim Projekcie Matematycznym „(Nie)zwykła matematyka”.
Z ogromną dumą informujemy, że drużyna SP11 pokonała osiem drużyn z Piotrkowa oraz powiatu i zdobyła pierwsze miejsce w 15. edycji konkursu pt. „Języki urzędowe państw świata".
Pierwszoklasiści na swoją pierwszą „dużą” wyprawę obrali za cel Gliwice. A konkretnie dwie gliwickie atrakcje – Kolejkowo oraz Funzeum.
Zapraszamy do galerii zdjęć ze świetlicowego konkursu na najciekawszą rymowankę dotyczącą Europejskiego Dnia Śniadania.
W Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim odbył się międzyszkolny konkurs dla klas drugich dotyczący zasad "savoir vivre".
Klasy drugie i trzecie wybrały się na wycieczkę do miasta Kopernika.
Klasy 8A i 8B wzięły udział w Dniu Europy 2024 organizowanych przez Europe Direct w piotrkowskiej Mediatece.
08-05-2024

My, Europejczycy…

Co roku 9 maja obchodzimy Święto Europy, na pamiątkę podpisania w 1950 r. deklaracji Roberta Schumana, ówczesnego ministra spraw zagranicznych Francji.
Mamy zaszczyt poinformować, że jako jedyna szkoła w Piotrkowie przystąpiliśmy do prestiżowego projektu „Szkoła Dostępna dla Wszystkich”.

Sobota 27 lipca 2024

Aureli, Pantaleon, Antuza, Natalia, Bertold, Laurenty, Wszebor, Julia, Lilla