Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

1 z 10 z GIODO

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =

22 stycznia w naszej szkole odbyła się edycja świąteczna długo wyczekiwanego konkursu "Jeden z dziesięciu". W tym roku uczniowie odpowiadali również na pytania związane z obchodzonym 28 stycznia Europejskim Dniem Ochrony Danych Osobowych. Tak relacjonuje to wydarzenie pani Małgorzata Grzybek: 22 stycznia przeżyliśmy w naszej szkole wielkie, długo przez uczniów oczekiwane wydarzenie (już we wrześniu dzieci pytały o ten konkurs) - "1 z 10 - edycja świąteczna". Emocji było bez liku. Wielu miało wśród graczy swoich faworytów i mocno trzymało za nich kciuki. Klasy dopingowały swoich przedstawicieli, a gra okazała się bardzo zacięta. Świetnie przygotowani zawodnicy długo szli "łeb w łeb". Zarówno pytania z tradycji bożonarodzeniowych jak i w tym roku wyjątkowo, z racji obchodzonego 28 stycznia Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych, z innej dziedziny wiedzy, nie stwarzały graczom większych problemów. Czasem o utracie punktów decydowały niuanse. Atmosfera w sali gimnastycznej sięgnęła zenitu, kiedy przeszliśmy do etapu trzeciego. Tu oprócz wiedzy o zwycięstwie zadecydowała taktyka. Zwyciężyła Izabela Bąkowska z kl. VIIa dystansując swoje rywalki 242 punktami. Drugie miejsce, równie zaszczytne, zajęła Justyna Bugzel z kl. VIb, zaś na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Dyniak z kl. VIb grająca równie zaciekle. Wiele radości przysporzyło szanownemu jury - p. wicedyrektor Annie Dajcz, p. Elżbiecie Błońskiej oraz p. Dagmarze Okońskiej - Spas - wręczenie nagród oraz gratulacje zawodnikom. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom wiedzy, mądrości oraz mocnych nerwów! Pozostałych zaś uczniów serdecznie zapraszam do kolejnej, czwartej już edycji konkursu w przyszłym roku!