Apele SU - bezpieczne ferie

7 lutego 2019 roku odbyły się w naszej szkole dwa apele...
Na trzeciej godzinie lekcyjnej w sali gimnastycznej spotkały się klasy starsze. Samorząd Uczniowski podsumował swoją pracę w pierwszym śródroczu. Przedstawiciele poszczególnych sekcji zaprezentowali półroczne działania, zaś opiekunowie SU wręczyli nagrody za organizowane konkursy. W drugiej części przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim przypomniał o najważniejszych zasadach, których należy przestrzegać podczas zbliżających się ferii zimowych. Czwarta godzina lekcyjna należała do najmłodszych. Także i oni poznawali zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu. Obejrzeli prezentację multimedialną oraz wzięli udział w organizowanych zabawach konkursowych. Poniżej zdjęcia z tych wydarzeń.