Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

W czwartek 18.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Koszykowej 3x3 Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Nasi uczniowie uczestniczyli w imprezie plenerowej „Bliżej autyzmu” zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piotrkowie.
Piotr Zielonka laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.
 
Nasi najmłodsi uczniowie stawiają na naukę poprzez zabawę!
Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII do udziału w trzeciej edycji szkolnego konkursu informatycznego pod hasłem "Tworzymy przyjazny Internet".
Jak przechytrzyć napięcie powierzchniowe wody, że na powierzchni cały czas utrzymywał się spinacz biurowy? Nie istnieje coś takiego jak głupie czy złe doświadczenie, jest tylko okazja, żeby się rozwijać, uczyć i czynić postępy na drodze samodoskonalenia.
W Polsce i na świecie kwiecień ma kolor niebieski. Jest to Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu - National Autism Awareness Month.
03-04-2024

Stypendia szkolne

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w Zespole Świadczeń Rodzinnych przy ul. Sienkiewicza 16A przyjmowane są oświadczenia na drugi semestr roku szkolnego 2023/2024 od rodziców dzieci mających przyznane stypendium.
Tradycyjnie już podajemy koszt obiadów w tym miesiącu...
Pierwsze „jajeczko” w 1A.

Kontakt

ul. Szmidta 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax: 44 732 36 68
e-mail: sp11@sp11.piotrkow.pl

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Na skróty