Księgozbiór biblioteki szkolnej właśnie wzbogacił się o kilkadziesiąt nowych książek w języku ukraińskim. Щойно книжковий фонд шкільної бібліотеки поповнився кількома десятками нових книг українською мовою.
Piątek trzynastego jednak trochę pechowy...
16-05-2022

Znów na podium!

Kolejna odsłona Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Internetowy konkurs wiedzy na temat historii startów i sukcesów polskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich nabrał tempa - 09.05.2022 rozegrana została III runda spotkań w kategorii szkół podstawowych.
Zakończył się szkolny konkurs informatyczny pod hasłem "Tworzymy przyjazny Internet".
Światowy Dzień Wody z PAH
W poniedziałek 09.05. w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej 3x3 chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
Konkurs „Języki urzędowe państw świata”.
29 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Czwartek 19 maja 2022

Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna