Bardzo dobry występ w konkursie "Ratujemy życie"!

yes300x250-crop
5 kwietnia 2018 roku po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w turnieju "Ratujemy życie" organizowanym przez Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Miasta Piotrkowa Trybunalskiego…

Nasza drużyna w składzie: Katarzyna Ruś, Michalina Ławryś, Jan Jakubczak, Maciej Karwulewicz i Mateusz Ławryś przystąpiła do trudnego testu poświęconego zagadnieniom z obrony cywilnej i międzynarodowego prawa humanitarnego oraz zmierzyła się z praktycznym sprawdzianem z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, na którym wypadła świetnie. Ostatecznie nasza drużyna zajęła miejsce tuż za podium i uplasowała się na 4 pozycji. Miło nam poinformować, że kapitan drużyny, Mateusz Ławryś, został wyróżniony przez prezesa Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi "Krwinka", pana Roberta Szulca, który pogratulował mu wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Całej naszej drużynie gratulujemy! Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały panie Anna Sołtys - Dobrowolska, Kalina Balińska i Magdalena Ostromecka.