Brązowy medal w halowej piłce nożnej!

01 (1)
14 grudnia 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w halowej piłce nożnej klas IV o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 Katarzyny Błażejewskiej...
Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” (1 x 10 min.). Zespoły grały w 6 - osobowych składach (5 zawodników w polu + bramkarz + rezerwowi). Do zawodów zgłosiło się 6 szkół: SP2, SP8, SP11, SP12, SP13 i SP16. Nasza szkoła dwa mecze przegrała, dwa wygrała i raz zremisowała zajmując ostatecznie trzecie miejsce! Naszą placówkę reprezentowali: Adam Popielczak, Filip Grzybowski, Piotr Macioł, Wiktor Barczewski, Dominik Biłek, Oskar Śmiechowski, Piotr Czajka, Damian Nowak, Kornel Karoliński i Dawid Wochniak. Opiekunem dużyny był pan Sławomir Stańczyk. Gratulujemy!