Czwarte miejsce w konkursie ekologicznym

24 marca w Szkole Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Nie wypalaj trawy, przecież nie zabija się skowronków” organizowany w ramach programu „Bezpieczne Miasto 2018” przez SP 13 i Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim...
W konkursie brali udział uczniowie z piotrkowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali poniżej wymienieni uczniowie zajmując ostatecznie wysokie, czwarte miejsce.

1.      Kowalczyk Lena kl. VIA
2.      Kowalczyk Agata kl. VIA
3.      Muszner Katarzyna kl. VIA
4.      Zdziechowski Borys kl. VIA
5.      Ruś Katarzyna kl. VB

oraz z kl. III B
1.      Stefańska Nela
2.      Fidala Olga
3.      Kacper Szperna

Dzieci przygotowywały panie Beata Cuper i Małgorzata Przybył. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza część – testowa, obejmowała wiedzę ekologiczną i przyrodniczą i przeznaczona była dla uczniów z klas starszych, drugą część - pracę plastyczną do wiersza „Skowronek” wykonywali młodsi uczniowie z klasy III.