Drugie miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów

01 (1)
28 maja 2018 roku na Orliku przy ulicy Broniewskiego odbył się gminny etap Orlikowej Ligi Mistrzów w piłkę siatkową chłopców klas VII szkół podstawowych oraz I i II gimnazjum...
W turnieju udział wzięły cztery zespoły: Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 13 (dwie drużyny) oraz uczniowie z Gimnazjum nr 5. Nasi uczniowie pokonali I zespół SP nr 13 (2-0), w drugim meczu musieli uznać wyższość starszych kolegów z Gimnazjum nr 5 (0-2) i w trzecim meczu pokonali w tie breaku II zespół SP 13 (2-1). Ostatecznie nasza szkoła zajęła drugie miejsce w turnieju. "Jedenstkę" reprezentowali: Igor Andrzejczyk, Radosław Barczewski, Kacper Górski, Jan Jakubczak, Maciej Karwulewicz, Jakub Dusza i Kacper Smolarczyk. Opiekunem był Sławomir Stańczyk. Gratulujemy!