Międzynarodowy Dzień bez Przemocy

bez_przemocy_31
2 października w naszej szkole świętowaliśmy obchody Międzynarodowego Dnia bez Przemocy.
Cała społeczność szkolna aktywnie włączyła się w działania podejmowane w związku z tą tematyką. Uczniowie oglądali filmy propagujące pożądane zachowania, klasy młodsze przygotowywały plakaty na temat „Przeciwdziałanie przemocy”, zaś uczniowie klas starszych pod okiem wychowawcow tworzyli zbiór zasad gwarantujących dobre relacje w grupie. Powstała także wystawka książek o tematyce zapobiegania agresywnym zachowaniom oraz gazetka tematyczna związana z obchodami. Aby zaakcentować te ważne wydarzenia uczniowie i nauczyciele na znak jedności założyli biały element stroju. Za zaangażowanie organizatorzy akcji serdecznie dziękują!