"Myślę globalnie, działam lokalnie” - sukces Macieja Nalepy!

Uczniowie klasy VIIIc: Julian Gajda, Wiktoria Biłek, Alicja Zielonka, Julia Mądra, Magdalena Załęczna, Kinga Kwaśniewska, Wiktoria Wróbel, Maciej Nalepa i Jakub Skowroński pod opieką nauczyciela Moniki Kociołek wzięli udział w konkursie ekologicznym organizowanym przez III LO w Piotrkowie Trybunalskim...
Po przejściu pierwszego etapu, którym było wykonanie filmu o tematyce „Promujemy zdrowy styl życia” uczniowie zostali zaproszeni do kolejnego etapu. 25.10.2018r. uczestnicy rozwiązywali test dotyczący wiedzy związanej z Parkami Krajobrazowymi województwa łódzkiego. Miło nam poinformować, że zwyciężył w nim uczeń naszej szkoły Maciej Nalepa! Uzyskał pierwsze miejsce wyprzedzając starszych uczniów klas licealnych. Na koniec uczniowie wysłuchali wykładu wygłoszonego przez pracownika Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy.