Nasi uczniowie mistrzami województwa!

29 października 2018 roku w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach odbyły się finały województwa łódzkiego w badmintonie chłopców. Drużynę stanowili uczniowie jednej szkoły rocznika 2003-2005. Naszą szkołę reprezentowali Maksymilian Danielak i Dawid Dolot z klasy 8A...
Mecze rozgrywane były do 11 punktów. Zespoły podzielone były na dwie grupy po cztery drużyny. "Jedenastka" grała w grupie z ZSP z Opoczna, SP z Lubani i SP nr 12 z Bełchatowa. Nasi uczniowie wygrali swoją grupę nie tracąc przy tym nawet jednego seta. W finale spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 16 w Pabianicach i to spotkanie również zwyciężyli 3:0.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 16 w Panianicach
III miejsce Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie.

Mistrzami województwa łódzkiego na rok 2018/2019 zostali Maksymilian Danielak i Dawid Dolot. Opiekunem drużyny był pan Sławomir Stańczyk. Gratulujemy!