Piłkarski turniej z okazji 100-lecia niepodległości

11 maja 2018 roku na murawie stadionu PKS „Polonia” rozegrano turniej piłkarskich drużyn z piotrkowskich szkół...
Dwudniowy turniej odbył się w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W meczach brali udział uczniowie z piotrkowskich szkół z roczników 2007 i 2008, zarówno chłopcy i dziewczynki. Młodzi piłkarze reprezentowali Szkoły Podstawowe nr 2, 3, 10, 11, 12, 13, 16 oraz Prywatna Szkołę Podstawową nr 1. W zawodach chodziło głównie o dobrą zabawę i integrację, stąd wszystkie drużyny zostały uznane za zwycięzców. Dla wszystkich uczestników przewidziano medale i nagrody, które wręczył prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, Krzysztof Chojniak. Naszą szkołę reprezentowały: Klaudia Biłek, Diana Zaklicka, Marta Karwulewicz, Nela Mazerant, Zuzanna Szwedowska, Alicja Szperna, Antonina Ròżańska, Wiktoria Kaniewska i Wiktoria Kazimierska. Opiekunem zespołu był Sławomir Stańczyk.