"Ratujemy życie": wspaniały występ naszych drużyn!

Świetnie zaprezentowały się nasze drużyny w corocznym międzyszkolnym turnieju zorganizowanym przez Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Miasta „Ratujemy życie” w ramach projektu „Bezpieczne Miasto”...
W kategorii wiekowej klas 4 - 6 szkołę reprezentowali: Franciszek Nalepa, Amelia Szulc, Nela Stefańska, Katarzyna Ruś i Michalina Ławryś. Drużynę uczniów klas 7 - 8 tworzyli Lena Kowalczyk, Agata Kowalczyk, Agata Pabich, Wiktoria Talaga i Mateusz Ławryś. Uczniowie zmagali się z testem z zagadnień obrony cywilnej i międzynarodowego prawa humanitarnego oraz prezentowali swoje praktyczne umiejętności wykonując zadania z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Poradzili sobie wyśmienicie - młodsza grupa zajęła II miejsce, zaś grupa starsza III. Nadmienić należy, że jeden z uczestników stawił się na turnieju pomimo bardzo złego samopoczucia spowodowanego chorobą. Tym samym umożliwił występ całej drużynie. Nie ma go co prawda na zdjęciach, ale dziękujemy za wspólną rywalizację i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Uczniów do turnieju przygotowywały panie Anna Sołtys - Dobrowolska i Kalina Balinska.

Poniżej prezentujemy zdjęcia nie tylko z turnieju ale także z przygotowań do niego, podczas których uczniowie pokazali ogromne zaangażownie. Gratulujemy!