Trzymaj formę!

forma
Zobaczcie, jakie rady na zdrową formę mają dla Was Rozalia, Ewelina i Adam. 😀
W naszej szkole realizowany jest program Trzymaj Formę! To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym dwukierunkowym podejściu: promującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.

Program oparty jest na założeniu, że aktywny styl życia jest zdrowy, przyjemny, łatwo osiągalny i przystępny finansowo dla wszystkich niezależnie od wieku, płci i aktualnej sprawności fizycznej. Wszyscy powinniśmy pamiętać, że nasze zdrowie jest w naszych rękach. W obecnych trudnych czasach związanych z pandemią pamiętajmy o zasadach zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Uczniowie klasy 7c pod kierunkiem nauczyciela, pani Moniki Kociołek, przygotowali prezentację oraz animacje pod hasłem Co robisz codziennie dla zdrowia?

Zapraszamy do obejrzenia prac: Rozalii Pawlak, Eweliny Owczarek i Adama Popielczaka (prezentacja Adama dostępna jest poniżej w załączniku do artykułu).

Trzymaj_formę_Adam_Popielczak (ppsx) 3.48mb, (Pobrań: 162)