4. miejsce tenisistów stołowych w wojewódzkim półfinale!

Reprezentacja naszej szkoły zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Rejonu Bełchatów - Półfinale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci...
W Hali Sportowej przy ul. Leśnej w Dobryszycach 16 listopada 2021 roku rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Bełchatów w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas VI i młodszych, będące jednocześnie półfinałem wojewódzkim w tej dyscyplinie sportu w ramach Igrzysk Dzieci. Wystąpiła w nich reprezentacja naszej szkoły, która wcześniej wywalczyła tytuł Mistrza Piotrkowa Trybunalskiego. Nasi chłopcy wystąpili w składzie: ALAN PRONIEWSKI, FILIP WOŹNIAK i JAN KOWALCZYK. Turniej rozgrywano systemem „w grupach, każdy z każdym”. Nasi uczniowie wyszli z grupy na drugim miejscu, natomiast w finałach ulegli kolejno drużynie z Kietlina 0:3 i z Bełchatowa 0:3. Opiekunem drużyny był pan Sławomir Stańczyk. Gratulujemy!