„Akademia UDT dla dzieci” w naszej szkole!

We wtorek, 8 grudnia 2015 roku, gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego…

Uczniowie trzech klas – 2A, 5B i 5C – wzięli udział w realizacji projektu „Akademia UDT dla dzieci”. Panowie inspektorzy w bardzo interesujący dla młodzieży sposób zaznajomili dzieci z rolą i zadaniami UDT, budowali świadomość zagrożeń wynikających z niewłaściwej eksploatacji urządzeń technicznych i promowali bezpieczne zachowania w takich miejscach jak place zabaw, wesołe miasteczka, windy, czy ruchome schody. Wszyscy uczestnicy szkolenia okraszonego multimedialną prezentacją otrzymali dyplomy, edukacyjne broszury i gadżety, zaś najaktywniejsi nagrody – niespodzianki. Zdjęcia z wydarzenia wykonane przez przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego w Piotrkowie Trybunalskim prezentujemy poniżej.