Akcja Book Cafe!

Zdjęcie-0147
12 października odbył się w naszej szkole kiermasz Book Cafe zorganizowany przez Koło Przyjaciół Książki z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych...
W tym miesiącu podejmujemy wiele przedsięwzięć bibliotecznych mających na celu promocję czytelnictwa oraz szeroko rozumianą kulturę. Akcja Book Cafe miała na celu sprzedaż pyszności z nazwą związaną z biblioteką. Sprzedawaliśmy zatem m.in. biblioteczki, bibliobeczki, babeczki z biblioteczki, stempelki, bambo. Okazało się, że nasza społeczność szkolna bardzo chętnie włącza się w akcje biblioteczne i wspaniale wsparła kafejkę biblioteczną (wszystko znikało w mig!). Dzięki akcji zakupimy nowości książkowe, które duchowo ucieszą koneserów słowa. Zapraszamy do wypożyczeń! Poniżej zdjęcia z wydarzenia.