Apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego

W miniony poniedziałek odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego w śródroczu roku szkolnego 2019/2020...
Organizatorzy za pomocą interesującej prezentacji przedstawili działania organizowane w szkole, które integrowały całą społeczność szkolną. Poruszyli także bardzo ważną kwestię dotyczącą niszczenia mienia szkoły - przypomnieli obowiązujące wszystkich uczniów procedury bezpieczeństwa. Na zakończenie ogłosili uruchomienie w bibliotece szkolnej „poczty walentynkowej”, która będzie działała od 11 do 13 lutego oraz przypomnieli o świętowaniu „Dnia Bezpiecznego Internetu”, który już niebawem! Podczas apelu rozstrzygnięto także konkursy organizowane w ramach "Tygodnia tolerancji" oraz ogłoszone przez opiekunów sekcji wolontariatu. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!