BUDŻET OBYWATELSKI - DZIĘKUJEMY!

projekt
13 września 2015 roku  zakończyło się głosowanie na projekty do budżetu obywatelskiego 2016.
W tegorocznym głosowaniu, wśród 22 przedsięwzięć znajdował się także projekt „Teren rekreacyjno – sportowy przy Szkole Podstawowej nr 11”. Głosowano w czterech rejonach, w każdym wybierając jednego zwycięzcę. Niestety nie udało się „naszemu” projektowi zdobyć pierwszego miejsca, ale mamy prawdziwy powód do dumy! Dlaczego? Odpowiedz jest prosta – zajęliśmy drugie miejsce nie tylko w naszym rejonie, ale także wśród wszystkich 22 projektów zdobywając 258 głosów (12,21%)!!! To wspaniały sukces społeczności szkolnej. Dziękujemy za ogromne wsparcie rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz wszystkim osobom z sympatią patrzącym na naszą wiekową i pełną tradycji szkołę!