Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Czwarte miejsce siatkarzy w mistrzostwach miasta

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
6ce058d1-47da-4a1f-9344-b0b61fae9086
9 stycznia 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt (zespołów czteroosobowych) w ramach ID.
W zawodach uczestniczyło sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza szkoła znalazła się w grupie z SP3 oraz SP12. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z zespołem SP3. Mecz okazał się zacięty, jednak niestety przegraliśmy 1:2. W kolejnym spotkaniu stawiliśmy czoła drużynie z SP12, z którą odnieśliśmy zwycięstwo w stosunku 2:1. Dzięki wygranej z SP12 oraz wynikom naszej grupy, zajęliśmy drugie miejsce, co pozwoliło nam zagrać mecz o 3. miejsce. Naszym przeciwnikiem w tej decydującej fazie był zespół z SP13. Mecz był bardzo wyrównany, jednak po zaciętej walce ostatecznie przegraliśmy. Zajęliśmy 4. miejsce w klasyfikacji końcowej, która prezentowała się następująco:

1. SP2
2. SP3
3. SP13
4. SP11
5. SP5
6. SP12

Naszą szkołę reprezentowali: Borys Bąkiewicz, Borys Dzieciuchowicz, Igor Stęborowski, Krystian Kula, Mateusz Barczyk, Adam Maciak, Filip Kania i Ignacy Pietras. Mimo że finalnie zajęliśmy 4. miejsce, wszyscy zawodnicy pokazali wspaniałą postawę i ducha walki. Gratulujemy!
powrót