Czytać każdy może w dowolnym miejscu i ubiorze

czytac00001
Rozstrzygnięto fotograficzny konkurs biblioteczny "Czytać każdy może w dowolnym miejscu i ubiorze". Dostarczono 24 zdjęcia, które wzięły udział w konkursie...
Jury konkursowe w składzie: Ilona Trojan, Karolina Śmiechowska i Anna Sołtys-Dobrowolska postanowiło nagrodzić następujące osoby:

I miejsce: Weronika Mokwińska (Ia) oraz Kinga Walenczak (IIc)
II miejsce: Weronika Grzybek (IIa)
III miejsce: Katarzyna Muszner (Va), Filip Pietrykiejew (Ib)
Wyróżnienia: Igor Mokwiński (IIIb), Martyna Pączyńska (IIc), Jakub KarewiczI(IIb)

Gratulujemy!

Zainteresowanie uczniów oraz radość z oglądania wystawy pokonkursowej były potwierdzeniem, że warto organizować konkursy oraz spotkania pozalekcyjne dla dzieci w bibliotece. Dowodem tego był również organizowany "Wieczór w bibliotece", którego uczestniczkami były dziewczęta należące do Koła Przyjaciół Książki. Poniżej prezentujemy prace konkursowe.