Dołączmy do zbiórki dla najbardziej potrzebujących!

lala-crop
Sekcja Szkolnego Wolontariatu i nauczyciele religii ogłaszają ekspresową zbiórkę artykułów spożywczych (makaron, ryż, kasza, mąka, cukier, suche ciastka, płatki śniadaniowe itp.) dla osób potrzebujących...
Włączymy się w ten sposób do zbiórki organizowanej przez Caritas w Parafii św. Jakuba Apostoła w Piotrkowie Trybunalskim („Fara”). Dlaczego to zbiórka ekspresowa? Bo trwać będzie tylko do piątku (17.11.2017 r.), a przyniesie radość na długi czas osobom potrzebującym pomocy przed zbliżającymi się świętami. Dlaczego ją ogłaszamy? Bo nasi uczniowie i nauczyciele już nie raz udowodnili, że są otwarci na potrzeby innych i potrafią doskonale zjednoczyć siły w obliczu wyzwania! Artykuły należy przynosić do gabinetu pedagoga szkolnego do piątku. Zapraszamy! Pokażmy swoją dobroć.