Drugie miejsce naszej szkoły w konkursie historycznym!

DSC_0089
W minioną sobotę, 22 kwietnia, nasza drużyna wystartowała w XXIX Międzyszkolnym Konkursie „Piotrków Trybunalski – Moje Miasto” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim…

Miło nam poinformować, że nasz zespół w składzie Zuzanna Aleksandrowicz (6A), Maksymilian Danielak (6A), Borys Zdziechowski (5A) oraz reprezentujący szkołę w pierwszym etapie rywalizacji Maciej Nalepa (6C) zajął drugie miejsce! Zwycięstwo było blisko, gdyż o tej pozycji zdecydowała pasjonująca dogrywka, w której musieliśmy uznać wyższość reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2. Tym samym nie udało się „Jedenastce” wygrać tego prestiżowego konkursu po raz czwarty z rzędu. Cały zespół zaprezentował się jednak znakomicie w każdym z etapów rywalizacji (gra miejska, test w MBP, sceniczna prezentacja obiektu i rozpoznawanie zabytków), w pokonanym polu pozostawił 14 drużyn i uzyskał fantastyczne nagrody. Opiekunem uczniów był pan Mariusz Danielak. Gratulujemy! Poniżej prezentujemy bogatą galerię zdjęć z tego wydarzenia autorstwa pana Przemysława Krasia.