Drugie miejsce naszej szkoły w „Zabawie przebierańców na lodzie”!

WP_20160204_005
4 lutego 2016 roku na Lodowisku Miejskim, w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”, odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna „Zabawy przebierańców na lodzie”, której organizatorami byli Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  w Piotrkowie Trybunalskim.
W imprezie wzięło udział 232 dzieci z piotrkowskich szkół podstawowych i gimnazjów, W programie imprezy były: slalom łyżwiarski, konkursy dotyczące profilaktyki uzależnień, konkursy sportowo-rekreacyjne i zabawa przy muzyce na lodzie. Miło nam poinformnować, iż drugie miejsce w slalomie łyżwiarskim szkół podstawowych zdobyła "Jedenastka"! Opiekunem zespołu była tradycyjnie pani Jolanta Ostalczyk. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia dwóch zdjęć z wydarzenia.