"Dzień dziecka" w naszej szkole z wyjątkowym festynem!

DSC07989
1 czerwca, z okazji „Dnia dziecka” odbył się w naszej szkole festyn pod hasłem „Zdrowy i sportowy zawrót głowy”…

Wszyscy uczniowie mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach o charakterze sportowym i plastycznym. Były zatem: zwinnościowy tor przeszkód na czas, tor przeszkód na rolkach, rzuty do punktowanej bramki, skoki na skakance, konkurs rysowania kredą i tor przeszkód dla przedszkolaków, którzy z zaprzyjaźnionych przedszkoli przybyli na to wydarzenie. Ponadto uczestnicy festynu mogli pomalować sobie twarz, oglądać strażacki wóz bojowy, celować strumieniem wody w hydronetki, wziąć udział w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz w zabawie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. Wszystkie atrakcje odbywały się na boiskach szkolnych, w sali gimnastycznej oraz na szkolnym dziedzińcu. Wydarzeniu towarzyszyła wspaniała, słoneczna pogoda oraz świetna muzyka, przy której można było potańczyć. Na wszystkie dzieci czekały liczne nagrody i upominki. Organizatorami i koordynatorami festynu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Izabela Jeż i Sławomir Stańczyk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i instytucjom, dzięki którym ów festyn mógł się odbyć. Ich wykaz prezentujemy poniżej.

Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
OSiR Piotrków Trybunalski
OSP Koło
Grupa Transportowa
Mar-Mebel
Stacja Paliw Nafcom
SzlachetStal M i S Sendalscy
Firma DCR sp.zo.o
Sklep Sport Shop
Firma Kammag
Polanik
Piotrkowscy Widzewiacy
ŁKS
Polska Grupa Zakupowa HIT
Geodezja Damian Pachulski
Drewno Piotrków PPHU Marus
Łukasz Jadwiszczak
Usługi Transportowe S. i A. Kafar
Rada Osiedla Krakowskie Przedmieście - Sulejowska

Poniżej prezentujemy zdjęcia autorstwa Marcina 'Saczy" Sacińskiego.