Dzień postaci z bajek

Zdjęcie-0191
4 listopada obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień postaci z bajek"...
Na tę okoliczność został przeprowadzony przez bibliotekę szkolną oraz Samorząd Uczniowski konkurs na "Najliczniej przebraną za postaci z bajek klasę". W tym roku najliczniej przebrały się klasy IIc oraz IIIa - pierwsze miejsce (13 osób), IIa - drugie miejsce (11 osób) oraz klasy Ia i IIIb - trzecie miejsce (10 osób). W tym dniu po korytarzach szkolnych przechadzały się m.in. Królewny Śnieżki, Królowe Śniegu, Elzy, Pipi, Koty w butach, Kopciuszki, Szecherezada, Myszki Miki, Merida Waleczna, Sierotka Marysia, Czerwony Kapturek wraz z Leśniczym, Pszczółka Maja, Kubuś Puchatek, dobre i złe Czarownice, Kłapousi, Diabełki, Zorro, Calineczka, a także Harry Potter, Transformersi, Ninja oraz cała drużyna Najfutbolniejszych, a wszystkiego pilnowała Policjantka! W tym dniu było w szkole naprawdę kolorowo! Całe szczęście, że bajki towarzyszą nam cały rok!