Gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów!

W czwartek odbyły się lekcje otwarte dla naszych przyszłych pierwszoklasistów.
W zajęciach uczestniczyły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 8 w Piotrkowie Tryb. Zajęcia pt. Akademia Pana Kleksa - kleksografia oraz Góry, nasze góry zostały przeprowadzone z udziałem naszych, niezwykle dumnych i przejętych swoją rolą, trzecioklasistów (brawa dla Antka z 3B za wcielenie się w postać Pana Kleksa!).

Następnie dzieci przeszły do sali informatycznej, gdzie pod opieką nauczyciela informatyki wzięły udział w zajęciach pt. Z komputerem za pan brat. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach poprzez pełne zaangażowanie i aktywny udział w wykonywaniu zadań i czynności.

Uczniowie bardzo wesoło spędzili czas, poznając się wzajemnie, wspólnie bawiąc się i pracując. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały drobny upominek - balon z logo szkoły. Było super!