Gra miejska "Magia Starego Miasta"

W czwartek, 10 października, drużyna naszej szkoły wzięła udział w II edycji gry miejskiej "Magia Starego Miasta"...
Zadaniem uczestników było odnalezienie w ciągu godziny i czterdziestu pięciu minut 25 drobnych elementów architektury znajdujących się na piotrkowskich kamienicach na Starym Mieście oraz w jego okolicach. Z tym bardzo trudnym zadaniem zmierzył się zespół uczniów z klasy 8A w składzie: Borys Zdziechowski, Maksymilian Makuch i Kamil Tokarski. Drużyna pod opieką pana Mariusza Danielaka, mimo niezbyt sprzyjających warunków pogodowych, dzielnie walczyła i dotarła do wielu wskazanych w instrukcji miejsc, choć ostatecznie nie udało się zdobyć nagrody. Kilka zdjęć z wydarzenia prezentujemy poniżej.