Izba Celna ze specjalną lekcją w "jedenastce"!

29 listopada 2016 roku odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Izby Celnej w Łodzi...

Celnicy przeprowadzili wyjątkową lekcję skierowaną do uczniów z najstarszych klas w szkole (VIA, VIB i VIC). Za pomocą prezentacji multimedialnej oraz licznych rekwizytów zaprezentowali specyfikę swojej pracy, przy okazji ucząc o zagrożeniach związanych z narkotykami i dopalaczami. Ponadto ponformowali o tym, jakich towarów nie wolno przywozić z wakacji spędzonych za granicą. Ponieważ często są to chronione gatunki zwierząt uczniowie dowiedzieli się o konieczności ochrony środowiska naturalnego. Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim była jedną z nielicznych placówek w województwie łódzkim, w której przeprowadzono takie zajęcia. Dziękujemy!