Jak bezpiecznie spędzić ferie?

Na to pytanie odpowiedziała funkcjonariuszka Komendy Miejskiej Policji, która w ramach akcji „Bezpieczeństwo zimą” spotkała się z uczniami klasy 2A.
Przy okazji wizyty funkcjonariuszki w naszej szkole odbyły się także pogadanki w klasach starszych (4A i 7A) na temat poszanowania godności innych, relacji rówieśniczych, stosowania agresji słownej i fizycznej oraz konsekwencji tych czynów dla nieletnich.

Przypomnijmy, że w ramach współpracy z KMP w bieżącym roku szkolnym takie pogadanki odbyły się też w klasach 7B, 5A oraz 4B.

Do tej pory zajęcia profilaktyczne przeprowadzone przez pracowników Pomarańczowej Linii oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej odbyły się również w klasach czwartych, piątych, siódmych i ósmych, zaś jeszcze przed feriami zaplanowane są warsztaty w klasach szóstych.