Jak rozgryźć egzamin z matematyki?

Szkolenie na kanale YouTube.
W dniu 26.05.2021 o godz. 14.00 grupa matematyczna Lernado na kanale YouTube poprowadzi darmowe omówienie egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Omówienie umożliwi sprawdzenie swoich odpowiedzi oraz zrozumienie poprawnej metodologii rozwiązywania zadań. Szkolenie będzie dostępne pod tym linkiem.

Lernado od kilku lat wspiera uczniów w nauczaniu matematyki. Materiały przygotowane przez Lernado mogą się stać świetnym uzupełnieniem nauki matematyki dla uczniów rozpoczynających swoją edukację w szkole średniej.

Lekcje prowadzi dyplomowana nauczycielka z 16-letnim doświadczeniem – Sylwia Naumczuk, wyróżniona m.in. Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej przyznaną w październiku 2020 roku za szczególne osiągnięcia dla oświaty i wychowania.

Lekcje tworzone przez Lernado charakteryzują się:
- kompleksowym omówieniem poszczególnych zagadnień podczas jednego filmu,
- wysoką jakością merytoryczną przekazywanej wiedzy,
- łatwym w odbiorze językiem prowadzenia lekcji,
- tłumaczeniem działów matematyki od podstaw,
- atrakcyjną i nowoczesną formą graficzną,
- zorganizowanym i uporządkowany nauczaniem,
- możliwością nauki w dowolnym miejscu i czasie.